O firmie

 Witamy serdecznie.

Nasz zakład znajduje się w Jaworkach miejscowości leżącej na Podhalu w jednym z najpiękniejszych regionów naszego kraju oferującym nie tylko znakomite walory turystyczne ale również bardzo wysokiej jakości surowiec drzewny który musi  sprostać wielu nie sprzyjającym warunkom atmosferycznym jak: wysokie mrozy, obfite opady śniegu, szalejące wiatry - Halny.

W przemyśle drzewno / leśnym możemy poszczycić się wieloletnimi tradycjami, działamy w branży od 1991r. Od początku działalności zakład zajmował się przerobem drewna oraz świadczył usługi kompleksowego pozyskania drewna.  Dzięki najwyższej jakości surowca, produktów i usług oraz fachowej i kompleksowej obsłudze klienta firma zdobyła zaufanie wielu kontrahentów z kraju i zagranicy. 

 

 

 

 

Nasza oferta to przede wszystkim drewno budowlane, elementy palet, palety nietypowe oraz szeroki zakres usług w  zakresie branży leśnej. Surowiec drzewny wykorzystywany do produkcji pochodzi z lasów państwowych i posiada  certyfikat FSC, przez co nasze wyroby spełniają najwyższe wymagania klientów. 

Istotną częścią naszej działalności obok pozyskania oraz przerobu drewna jest również sprzedaż maszyn i urządzeń znajdujących zastosowanie w branży leśnej. 

W naszej ofercie znajdą Państwo: łańcuchy śniegowe oraz gąsienice zwane również koło pasami
do maszyn leśnych, sterowania radiowe do wycągarek, używane maszyny zrywowe, pojazdy do transport
drewna oraz wile innych akcesoriów i maszyn dla banży leśnej.     

 

 

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 


Partnerzy

Masz pytania

Zadzwoń lub napisz

+48 602 354 633